An Apple a Day

An Apple a Day

Regular price
$13.50
Sale price
$13.50
Unit price
per 

for your favorite teacher or your favorite fall treat…shiny red apple with gold stem looks like it’s fresh from the orchard to you!

  • not dishwasher safe
  • hand wash only